61. na pewno

rozsyłam się, rozsyłam  się, jutro pierwszy anons kończy ważność, więc hmm…

najlepiej nie oczekiwać zbyt wiele, a dostanie się więcej, w najgorszym wypadku tyle  ile się oczekuję.

Dziwna sprawa bo jeszcze nigdy tak nie było, na pewno dawno tak nie  było,  trzyma cały czas ?, hmmm, może wreszcie puści, a co jeśli złapie z obydwu stron? , oj raczej nie (?). Nie oceniam, nie potępiam. Odmul dup*ę i zadzwoń…? Tylko czy to coś zmieni? Może nieodpowiedni jestem, robię nieodpowiednie rzeczy, nierobienie to też robienie (brak odpowiedzi to też odpowiedź), bo najprościej by było zrobić wszystko oldschoolowo i zwalić winę na wszystko inne prócz siebie+nienawiść [I hate her crooked teeth. I hate her 1960s haircut. I hate her knobby knees. I hate her cockroach-shaped splotch on her neck. I hate the way she smacks her lips before she talks. I hate the way she sounds when she laughs. I HATE THIS SONG!  – Sir, you need to get off the bus.] Czy Ty tak robisz?

To chyba nie mój styl, albo jeszcze nie ten poziom/etap. Choć przychylam się do pierwszej części bardziej. Tylko czy już wszystko wiadomo? zawsze ku*rwa coś

Przypomniała mi się historia jak pani dentystka porozrywała dziąsła pacjentce wiertłem(lub jakimś innym narzędziem) i zjadła ciastko czekoladowe po wszystkim*. Więc nawpierdalaj się ciastek, a jedzeniem odwrócisz uwagę. **

Chyba znowu muszę spojrzeć na sprawę z perspektywy osoby 3ciej.

– ha ha gupek.

60. urodziny Bära z Berlina,

61. będę świętował razem z nim.

Jest już plan na przyszły tydzień, doczekać się nie mogę jego realizacji [po mojemu] tak jak niektórzy się nie mogą doczekać obejrzenia rejestracji na żywo.

_______________________________

*follow up  dla tych co chodzili  na psychologię

** z cyklu działania mające na celu odzyskanie równowagi wew. – utrzymanie realistycznego spojrzenia na życie i siebie (często pomocne w tym prowadzenie dziennika) wg. J.P.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s