Sb/Nd

ND:

Fritz Lang Druga część pająków mistrza F. Langa, trochę inna niz pierwsza część…, jaka pierwsza część to przecież jeden film na dwa został pocięty…

chessboxing

RZA ma go w oryginale na VHS, QT na 35mm, a ja mam tak jak mam; Mystery of  Chess Boxing, a.k.a. Ninja Checkmate [choć żadnych ninjy tu nie było], był za to zabójca z twarzą ducha a.k.a Chostface Killer, obejrzał to cały WTC i zrobił między innymi to.

029_shafts_big_score

Shaft powraca z niezłą gadką, ostrą strzelbą i masakrycznym powodzeniem u kobiet, swoje dołoży do tego Isaac Hayes. Jeden z niewielu sequeli lepszy od pierwowzoru. Niebawem Shaft wyruszy do Afryki.

ShinjukuTriadSocietyPALCover

Takashi Miike i pierwsza część trylogii, którą zacząłem oglądać od środka. Film z mocnym pierdyknieciem jakie miały jego pierwsze jego filmy.

_____________________________________

SB:

T3Jeśli wierzysz w pogotowie, które nie zauważa ofiary wypadku w pojeździe, samochody które nie brudzą się po 600km jazdy, opony które mają w sobie tyle powietrza żeby unieść a6 (a8?), oraz lubisz sceny  walki jak w malezyjskim kinie akcji to film  ten jest właśnie dla ciebie. Od początku filmu już boli głowa od absurdów, generalnie strata czasu, rozbolała mnie głowa od tych wszystkich bzdetów w tym filmie, nie uwierzył był w tą lipę nawet jakbym miał 11lat, a WANTED MNIE SIĘ BARDZO PODOBAŁO

omc2

Drugie nieodebrane połączenie, tym razem nie spod ręki Takashi Miika, ale nie znaczy to, że jest najgorzej, co prawda koncówka troche burzy klimat stworzony na początku filmu; nie przeszkadza to jednak wsłuchiwać się w ten dzwonek i czekąc na to kto następny dostanie nieodebrane połączenie. I Wiadomo oryginał to oryginał, hwd amerykańskim kalkom-przemakeom.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: